ALIS

Software pro veřejnou správu

Vzdálená pomoc

KEO4 Majetek

Účetní a operativní evidence majetku včetně zpracování účetních a daňových odpisů.

majetek

Program umožňuje vedení operativní evidence majetku pro města a obce, neziskové a příspěvkové organizace. Kromě základních evidenčních údajů se evidují také údaje k účetním a daňovým odpisům a k transferům. Uživatel se dostane ke všem informacím rychle s minimem kliknutí. Pořízené údaje lze běžně editovat až do měsíční uzávěrky. Při uzávěrce se vytvoří odpisy a uživatel si může vytisknout sestavu jako podklad pro zaúčtování odpisů v účetnictví. Po uzávěrce již není možné kartu editovat. Prohlížení historických dat je možné bez nutnosti otevírat archiv – stačí prosté nastavení data.

Podpora QR kódů
qr kod

Program Majetek podporuje evidenci majetku pomocí QR kódů. QR kódy jsou modernější variantou čárových kódů a pokud se rozhodnete je používat, významně vám usnadní inventarizaci. Je připraven tisk QR kódů na štítky a pro snímání kódů při inventuře použijete chytrý telefon s Androidem (4.0 a vyšší), do kterého nahrajete naši zdarma poskytovanou aplikaci.


Mobilní aplikace pro inventury
qr kod

  • K programu nabízíme aplikaci pro mobilní zařízení se systémem Android, pomocí níž můžete pohodlně provádět elektronické inventury.
  • Inventuru nejprve načtete do mobilního zařízení a potom provádíte inventuru fyzickým zjištěním načtením QR kódu přes kameru mobilního zařízení nebo ručním zadáním inventárního čísla. Lze zobrazit detaily z karty majetku a porovnat se skutečností. A třeba rovnou "v terénu" provést v mobilním zařízení návrhy na přemístění. Nakonec se data nahrají zpět do počítače.
  • Mobilní klient je ke stažení v obchodě Google Play (Zásady ochrany soukromí Android aplikace KEO4 Majetek).

KEO4 Majetek oceňování pozemků

Oceňování pozemků je nástroj, který usnadňuje aktualizaci informací o pozemcích v majetkové evidenci organizace a rozšiřuje tak funkce programu KEO4 Majetek. Program pracuje s daty vydávanými ČUZK ve formátu VFK.

Více zde

Zajímavé vlastnosti

Pro koho je produkt vhodný

  • města a obce,
  • příspěvkové organizace,
  • neziskové organizace.