ALIS

Software pro veřejnou správu

Vzdálená pomoc
25. 1. 2018

Nové účetnictví KEO4

Připravili jsme pro vás nové účetnictví v oblíbeném prostředí produktové řady KEO4. Rychlý a uživatelsky přívětivý účetní systém je připravený. 

Nové účetnictví postupně nahradí stávající program KEO-W. Systém je připravený včetně Příjmových agend (poplatků a ostatních příjmů). Účetnictví využívá již cca 1700 organizací a setkává se s  příznivým ohlasem. Podívejte se na popis možností nebo si stáhněte leták.

KEO4 Účetnictví může být provozováno v našem datovém centru a umožňuje tak zpracování odkudkoli, kde je dostupný internet. V neposlední řadě je zpracování v datovém centru bezpečné z hlediska zavirování/ zašifrování dat.

Přejít na nové řešení můžete kdykoli. Máme připravený převod obratů, počátečních stavů, rozpočtu, příjmových agend a číselníků.

Naši obchodní zástupci vám nové účetnictví předvedou a zpracují cenovou nabídku. Můžete se také obrátit na naše obchodní oddělení (obchod@alis.cz).